/
logo

Firmamızı yakından tanıyın !

Batu Production & Organizasyon

Şirketimiz 2011 yılında Antalya merkezli olmak üzere tüm Akdeniz bölgesine hizmet vermek amacıyla, eski radyo programcısı ve sanatçı menajeri Furkan Bedir tarafından kurulmuştur. Batu Production ismi ile sektördeki faaliyetlerine başlayan organizasyon şirketimiz başta menajerlik ve müzik yapım sektöründe faaliyet göstermekteydi.

2012 yılı itibari ile antalya düğün organizasyonu ve antalya açılış organizasyonu alanlarında faaliyet göstermeye başladık. İşimizi doğru yapmamızdan ve yaptığımız işlerde müşterilerimizin isteklerini iyi özümseyip sahada uygulamamızdan dolayı kısa süre içerisinde Antalya’nın en fazla tanınan organizasyon şirketlerinden bir tanesi haline geldik. Yine 2012 yılı içerisinde faaliyet alanlarımıza Antalya mezuniyet organizasyonu, bayi toplantısı organizasyonu, antalya nişan organizasyonu, antalya kına gecesi organizasyonu gibi bir çok faaliyeti de ekledik.

Firmamızın Akdeniz bölgesinde kalitesini ispatlaması ile birlikte 2013 yılı itibari ile Antalya’nın en çok tercih edilen organizasyon şirketlerinden bir tanesi haline geldik ve günümüzde de faaliyetlerimize bu doğrultuda devam etmekteyiz.

2020 yılı itibari ile Antalya cast ajans konusunda önemli bir atılım gerçekleştirerek, antalya fuar hostesi ve antalya stand hostesi konularında faaliyet gösteren Batu Cast Ajans şirketimizi kurduk. Bu şirketimiz üzerinden Antalya ve Akdeniz bölgesinde gerçekleşen bir çok ünlü fuara, toplantılara ve seminerlere kendi antalya fuar hostesi ekibimizde yer alan arkadaşlarımızı gönderiyor, müşterilerimizin antalya stand hostesi ve antalya cast ajans konularında ki arayışlarına da çözüm ortağı oluyoruz.

Batu Production Organizasyon şirketimiz 2011 yılından itibaren sektörde en güvenilir firmalardan bir tanesi haline gelmiş, yaptığı işler ile tüm kesimlerden taktir toplamayı başarmış, tam kurumsal bir organizasyon şirketi olarak piyasada tanınmaktadır.