logo

Organizatör Furkan Bedir’den menajerlik açıklaması!

Merkezi Antalya’da bulunan Batu Production & Organizasyon şirketinin kurucusu ve sahibi Furkan Bedir, bugüne kadar birçok yapımda yer almış ve oldukça başarılı projelere imza atmıştır. Kariyeri hakkında açıklamalar yapan Organizatör Furkan Bedir, “Menajerlik ve Radyo Programcılığı kariyerimin en güzel dönemleriydi!” dedi.

Başarılı organizatör Furkan Bedir, Türkiye’nin en genç radyo programcısı olarak henüz 14 yaşındayken medya içinde yer almıştır. Furkan Bedir kariyerine Türkiye’nin ulusal ve yerel kanallarında radyo ve televizyon programlarında program yapımcısı, program sunucusu müzik ve genel yayın yönetmenliği yaparak devam etmiştir. Furkan Demir, Süleyman Demirel Radyo ve Televizyon programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Organizatör Furkan Demir, günümüzde Türkiye’nin en iyi yazarlarından biri olma yolunda da emin adımlarla ilerlemektedir.

En güzel dönemlerinin menajerlik ve radyo programcılığı yaptığı yıllar olduğunu belirten 1993 doğumlu organizatör Furkan Bedir, birçok ünlü sanatçının menajerliğini de yapmıştır ve bu sayede deneyim kazanmıştır.

Radyo ve Televizyon bölümünün başarılı ve geleceği parlak isimlerinden biri olarak ifade edilen Furkan Bedir, günümüzde kendi firması olan Batu Production & Organizasyon şirketi ile ilgilenmekte ve organizasyon ve etkinliklerle ilgilenmektedir.

Kaynak: Organizatör Furkan Bedir’den menajerlik açıklaması! 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir