logo

Antalya Düğün Organizasyonu

Antalya Düğün Organizasyonu

Yeni dünya evine girmek isteyen adaylar, düğün organizasyon planlarını gerçekleştirirken uzman bir ekip tarafından yardım almak isterler, bizler Batu Production & Organizasyon ekibi olarak 2011 yılından beri Antalya ve Akdeniz bölgesinde organizasyon konusunda hizmet vermekte olan köklü firmalardan bir tanesiyiz. Bugüne kadar onlarca çiftimizin evliliğine şahitlik ederek bir çok başarılı organizasyon gerçekleştirdik. Antalya ve Akdeniz bölgesinde Antalya düğün organizasyonu denildiği zaman akla gelen ilk firma olmamız bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir.

Yapmış olduğumuz işlerimizde ki referanslarımızın bir çoğuna web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 9 yıllık organizasyon tecrübemiz ile Antalya organizasyon şirketleri arasındaki yerimizi her zaman koruyarak, bu sektörde zirve firmalardan bir tanesi haline geldik. Geniş ekibimiz ve alanında uzman kadromuz ile her zaman işimizi bir adım ileriye taşımak adına çalışmalar yürüttük ve yürütmeye de devam ediyoruz.

Müşterilerimizden edinmiş olduğumuz tecrübe ve birikimleri yeni müşteriler kazanımı konusunda değerlendiriyor ve eksiklerimizi gözden geçirerek tamamlama gayretine giriyoruz. Firma sahibimiz Furkan Bedir, Batu Organizasyon şirketini kurmadan önce yine organizasyon sektöründe menajerlik ve event alanında 6 yıllık tecrübeye sahip olup, bizlere de önderlik etmektedir.

Antalya Organizasyon Şirketleri

Antalya’da hatrı sayılır organizasyon şirketleri arasında gösterilen firmamız her sene 100 üzerinde etkinliğe imza atmaktadır. Bu etkinlikler çerçevesinde basında yer alan bir çok haberimize web sitemizin basında biz bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz. Düğün organizasyon planlarınızı gerçekleştirdiğiniz şu günlerde web sitemiz üzerinde yer alan Antalya nişan organizasyonu ve Antalya kına gecesi organizasyonu bölümlerini de ziyaret etmenizi tavsiye ediyor, daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz bir çok etkinliğin görsellerine ulaşabileceğinizi sizlere bildiriyoruz.

In Portfolios